Kariera

kobieta podczas pracy

Poszukujemy pracowników, którzy chcą razem z nami tworzyć, unowocześniać i rozwijać naszą firmę.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie prac przygotowawczych pod instalacje zgodnie ze schematem
  • Ułożenie instalacji zgodnie z ustaleniami
  • Montaż armatury według schematu.
  • Połączenie przewodów w rozdzielni
  • Wykonane pomiarów parametrów instalacji.

Nasze wymagania

  • Świadomości że praca to towar który sprzedajesz
  • Zaangażowania w wykonywane prace
  • Odpowiedzialność za wykonane prace
  • Wykonywanie prac zgodnie z ustaleniami lub projektem.
  • Poszanowanie miejsca pracy , materiałów i narzędzi
  • Dbałość o porządek
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac przy instalacjach elektrycznych lub innych
  • Pozytywne nastawienie do życia

To oferujemy

  • Stabilną pracę
  • Poznanie nowych technologii przy większości instalacji w budynkach
  • Nabycie nowych umiejętności związanych z tworzeniem instalacji
  • Nabycie wiedzy o pracy i ustawieniach urządzeń
  • Praktykę
  • Odwzajemniona serdeczność